Już wkrótce...

PRELEGENCI

Michał Wołoszański
Wołoszański i Wspólnicy – Kancelaria Prawna sp. k.
Radca prawny, wspólnik kancelarii „Wołoszański i Wspólnicy Kancelaria Prawna”. Specjalizuje się w problematyce prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych. Od strony prawnej obsługiwał m.in. wdrożenie systemów komputerowych w Instytucie Oceanologii PAN, Instytucie Obróbki Plastycznej w Poznaniu, Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, systemów komputerowych, bazodanowych, ochrony danych osobowych w spółkach prawa handlowego, jak i doradza podmiotom świadczącym usługi informatyczne, agencjom reklamowym, domom produkcyjnym, wydawnictwom. Posiada bogate doświadczenie sądowe, w szczególności przed sądami gospodarczymi, będąc pełnomocnikiem ustanowionym w kilku tysiącach spraw.
https://www.facebook.com/wlaw.woloszanski/?fref=ts
Andrzej Litewka
Dyrektor ds. rozwoju architektury aplikacji, Grupa Interia
Posiada 18-letnie doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu wysoko-skalowalnych usług internetowych. Obecnie pełni rolę głównego architekta aplikacji, przez co aktywnie jest zaangażowany w rozwój większości platform technologicznych, stosowanych do realizacji produktów internetowych firmy. W 2012 roku był odpowiedzialny za opracowanie i wdrożenie platformy Big Data bazującej na technologii Hadoop, używanej w usługach internetowych Interia.pl. Przy realizacji projektów dużą uwagę zwraca na rozwiązania na styku biznesu i technologii w poszukiwaniu nowych obszarów rozwiązań innowacyjnych, mogących przynieść przewagę konkurencyjną.
Andrzej Czechowski
Samsung
W Samsung Electronics jako CIO – BI Head odpowiedzialny za obszar analityki, danych i IT. Od ponad 15 lat specjalizuje się w rozwiązaniach dotyczących zaawansowanej analizy danych i systemów CRM. Doświadczenie zdobywał w firmach konsultingowych, realizując projekty doradcze oraz wdrożenia systemów CRM w Portugalii, Niemczech, USA oraz w Polsce w sektorach telekomunikacyjnym, farmaceutycznym, rynku detalicznym oraz bankowym (10 lat). Absolwent Politechniki Warszawskiej (Informatyka) oraz studiów MBA.
Karol Przanowski
SGH, współwłaściciel AMA Institute
Nauczyciel akademicki Szkoły Głównej Handlowej, magister matematyki i doktor fizyki (Uniwersytet Łódzki) oraz posiadacz dyplomu MBA (PAN, Polska). Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w obszarze Credit Scroing, Ryzyka i CRM; jego pasją jest budowanie, monitorowanie i walidowanie modeli analitycznych. W okresie swojej kariery wielokrotnie budował efektywne procesy biznesowe w zakresie CRM analitycznego, łącznie z oceną efektywności kampanii marketingowych. Jest autorem wielu publikacji naukowych oraz książek, między innymi:
• Credit Scoring Studia Przypadków Procesów Biznesowych, OW SGH, 2015
• Credit Scoring w Erze BIG DATA – Techniki modelowania z wykorzystaniem generatora losowych danych portfela CONSUMER FINANCE, OW SGH, 2014
Piotr Reszka
ASTRAFOX CEO, AMODIT COO
Jak większość analityków poszukiwałem rozwiązań pozwalających skupić się na potrzebach biznesowych a nie technologii. Wtedy odkryłem moc analizy i wizualizacji w narzędziach takich jak Tableau dzięki którym praca z danymi jest przyjemniejsza i pozwala na szybkie wyciąganie wniosków oraz podejmowanie właściwych decyzji zmieniających biznes.
Absolwent Inżynierii Oprogramowania PW, przez kilkanaście lat w biznesie BI/ERP/Workflow, w Polsce i USA. Wykładowca metodyk wizualizacji, autorem polskiego bloga Tableau.
Moją pasją jest astrofizyka ale zasypiając, liczę owce używając Count Distinct…
Arkadiusz Dąbkowski
Agora S.A.
Praktyk Big Data. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów technologicznych w obszarach e-commerce, produkcji, logistyki, finansów oraz w analizie i optymalizacji procesów produkcyjnych i biznesowych. Prowadził projekt pierwszego na polskim rynku paywalla mierzonego („Gazety Wyborczej”), a od ponad 2 lat pełni funkcję zastępcy dyrektora działu Big Data i odpowiada za obszary Project Management, Security i Data Governance. Wraz z zespołem stworzył, rozwija i utrzymuje platformę Data Ocean opartą o technologie Big Data, takie jak Hadoop czy Spark, i wykorzystywaną przez kilkadziesiąt portali internetowych, m.in. Wyborcza.pl, Gazeta.pl, GoldenLine.pl, Plotek.pl.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress